Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd
Dongguan Habotest Instrument Technology Co., Ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd

Chiny Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd
Wejście do fabryki Biuro Sprzęt testowy Sprzęt testowy Kontrola jakości Sprzęt testowy

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Habotest
Ilość pracowników : 200~500
Rok założenia : 2016
pc Export : 60% - 70%
Dongguan Habotest Instrument Technology Co., Ltd jest przedsiębiorstwem technologicznym zorientowanym na innowacje z ponad 20-letnim zespołem badawczo-rozwojowym, formowaniem wtryskowym, profesjonalną linią produkcyjną i możliwościami montażu.

Oferujemy profesjonalne i innowacyjne produkty pomiarowe, takie jak cyfrowy miernik cęgowy, cyfrowy miernik cęgowy, tester rezystancji uziemienia, tester izolacji, detektor środowiskowy i inne urządzenia wykrywające dla klientów na całym świecie w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania rynku globalnego, a także zapewniamy elektroniczne narzędzia testowe, rozwiązania pomiarowe i Usługi ODM i OEM dla określonych klientów.

Habotest ma teraz ponad sto różnych patentów i wyznaczył sobie niezależny cel innowacyjny polegający na zdobyciu ponad 100 autoryzowanych patentów rocznie. Po 20 latach doświadczenia branżowego w badaniach i rozwoju, Habotest ustandaryzował swoje systemy zarządzania i jakości, uzyskując normy bezpieczeństwa ISO9001-2008 i ISO / TS16949, CE, IEC oraz wprowadzając finansowe systemy ERP.

W celu zapewnienia wykwalifikowanych produktów i najwyższej jakości usług wszystkim klientom, zawsze wytwarzamy produkty spełniające standardy branżowe i tworzymy unikalne innowacyjne rozwiązania w dziedzinach o wysokim wzroście.

Habotest opracowuje obecnie mierniki testowe i przyrządy w parku przemysłowym o powierzchni prawie 5000 metrów kwadratowych. Dzięki tej nowej placówce Habotest jest w stanie w pełni zaspokoić potrzeby wszystkich klientów na całym świecie.

Teraz nasza codzienna produkcja wynosi ponad 10 000 sztuk. Jesteśmy jednym z pionierskich przedsiębiorstw krajowych, które z powodzeniem prowadzą badania, rozwój i produkcję.

Nasze produkty są szeroko stosowane w branży, od przemysłowej instalacji elektronicznej, usług konserwacyjnych po majsterkowanie i codzienne potrzeby domowe.

„Zorientowane na talenty, wiodąca technologia, zapewnienie jakości, globalne zaangażowanie” to nasza zasada. Z wielkim oddaniem Testerzy Optimum są gotowi w pełni zrozumieć wymagania klientów i opracować pełne rozwiązania dla naszych cennych klientów. Naszym celem jest zbudowanie trwałego i korzystnego dla wszystkich partnerów z naszymi klientami na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Habotest Instrument Technology Co.,Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)